loading
در حال بررسی درخواست شما

پروفایل کاربری حمید

hamid7
درباره حمید
  • ردیف کاربری: 2648
  • نام: حمید
  • تاریخ تولد: 23 اردیبهشت 1371
  • محل زندگی: نمیشه
  • ایمیل: hamid7.arsenal[at]gmail.com
  • وب سایت: ندارم
  • بازیکن مورد علاقه: سسک فابرگاس
اطلاعات کاربری
از آغاز سال 1402 بخش دیوارهای کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فعالیت خود را پایان داده است. شما برای اشتراک نظرات خود میتوانید در پیچ اینستاگرام یا بخش کامنت کانال تلگرام با ما همراه باشید
۱۳۹۱/۱۰/۱۲ mehrshad : ای بابا این آرمان امیر احمدی باهرکی لج میفته پستشو پاک میکنه بازم پاکیدش.این دفعه توهین در کار نبووود
۱۳۹۱/۹/۱۱ حمید : به هر حال وظیفه خودم دونستم این مطلبو بنویسم.دیگه این که پاک میکنید با بنده نیست.فقط دعا میکنم عاقبتتون بهتر از عاقبت بنده بشه!!یاحق!!
۱۳۹۱/۹/۱۱ nima : شبت بخیر
۱۳۹۱/۹/۱۱ nima : آره داستانت رو خوندم!بله خب اگه منظورت این باشه که آره مشخص که وقت گذاشتن و این که زندگیت رو فدا کنی برا فوتبال و اینجورچیزا خوب نیست ولی خب این جا بحث تعصب که بچه ها(سایت خودمون) بیشتر رو تیمشون تعصب دارن و حرفایی که میزنن رو اون تعصبس!!!ولی کسی به نظر من وقتش رو تو این سایت هدر نمیده و همه دنبال یه هدفند و اونم موفقیت تیم محبوبشون!!!
۱۳۹۱/۹/۱۱ حمید فرازی : پستتون رو دوبار خوندم و به نتیجه ای نرسیدم که هدفتون چی بوده .. قبلش هم گفتم اینجا کانون هواداری آرسناله و اینکه بخواید هواداری بقیه رو وقت هدر دادن تلقی کنید هم سو با یک کانون هواداری نیست.

درمورد اون بحث دوم و استدلالتون هم قبلا شاهد همچین مواردی بودیم و تا آستانه فیلتر شدن سایت پیش رفتیم که به همین دلیل نمیشه همچین مسائلی رو وارد سایت کرد. برای کسب اطلاع بیشتر درمورد آرمی که به زعم شما نماد شیطان پرستی هست توصیه میکنم تاریخچه باشگاه که در همین سایت موجوده رو مطالعه کنید و اگه نکته مبهمی براتون باقی موند خوشحال میشم کمکتون کنم.

حذف اون پست هم نظر من نبود و بقیه مدیرها این تصمیم رو گرفتن. امیدوارم در ادامه بتونیم در جهت بهتری پیش بریم...
۱۳۹۱/۹/۱۱ حمید : آقا بنده برم شام بخورم و بخوابم!!فردا صبح کلاس دارم تا شب!!یا علی!!
۱۳۹۱/۹/۱۱ حمید : سلام نیما جان!این چیزی که من نوشتم مخلوطی از چند تا مطلب بود که به صورت خیلی خیلی و خی....لی فشرده مطرح کردم.منتهی بحث اصلیم این بود که از فوتبلا فقط به عنوان سرگرمی استفاده کنیم نه این که محو درونش بشیم و کل زندگیمونو براش بزاریم...مثل جملاتی که بعضی از بچه ها مینویسن: آرسنال زندگیمه!!چون این جمله رو تو زندگیم پیاده کردم و جز حسرت و افسوس هیچی برام باقی نموند که چرا این تایمی رو که برای این سرگرمی گذاشتم برای درس و کارهای مفیدتری نذاشتم و همه زندگیو صرف این سرگرمی کردم.همین.داستانم رو که خوندی؟؟
۱۳۹۱/۹/۱۱ nima : حمید من پستت رو خوندم و اصلا موافق نیستم با نظرت،واقعا از این علامتا که میگن نشانه ی اسراییل و آمریکا و نمیدونم این و اونه متنفرم و اصلا اعتقادی ندارم ولی من این وسط نفهمیدم بحث نماز و اذان و اینا چه ربطی به آرسنال و اسراییل داره واقعا؟!؟!!!به هر حال نظر من اینه که نه اسراییلی وجود داره نه فراماسون نه آمریکا و اینجور کشور،این تیم تیم آرسنال انگلیسه که دیگه با ونگر به آخر خط رسیده و با تغییر در کادر فنی همه چی حل میشه!!!
۱۳۹۱/۹/۱۱ حمید : ببین دوست عزیز!!!این کار شما یعنی نفی آزادی بیان!!شما متن رو کامل خوندی؟؟!!بعدشم فکر کنم دوستان خودشون اینقدر عاقل باشن که بفهمن چی پوچه چی نیست...در ضمن یه توصیه دوستانه هم برات دارم: هیچ وقت نظر خودت رو نظر جمع ندون!چون عاقبت همون جمع کار دستت میدن!چون متنو قبول نداری دلیل نمیشه بقیه هم مثل تو فکر کنند!!
۱۳۹۱/۹/۱۱ حمید فرازی : دوست عزیز اینجا کانون هواداری آرسناله و کسی حق نداره با همچین مسائل پوچی ذهن هواداران رو منحرف کنه... شما اگه به این نتیجه رسیدید که هواداریتون وقت تلف کردنه اوکی میتونید کنار بکشید اما این حق رو ندارید که برای دیگران هم تعیین تکلیف کنید.

امیدوارم همین تذکر برای روشن شدن صحبت هام کافی باشه.