loading
در حال بررسی درخواست شما
خطای سروری رخ داده است
خطایی سمت سرور رخ داده استشمارا به صفحه اصلی سایت هدایت کردیم.

جدول لیگ برتر

Premier شکستeague 2024/25
# تیم بازی پیروزی تساوی شکست زده خورده تفاضل امتیاز
1 آرسنال 0 0 0 0 0 0 0 0
2 استون ویلا 0 0 0 0 0 0 0 0
3 برنموث 0 0 0 0 0 0 0 0
4 برنتفورد 0 0 0 0 0 0 0 0
5 برایتون 0 0 0 0 0 0 0 0
6 چلسی 0 0 0 0 0 0 0 0
7 کریستال پالاس 0 0 0 0 0 0 0 0
8 اورتون 0 0 0 0 0 0 0 0
9 فولهام 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ipswich Town 0 0 0 0 0 0 0 0
11 لسترسیتی 0 0 0 0 0 0 0 0
12 لیورپول 0 0 0 0 0 0 0 0
13 منچسترسیتی 0 0 0 0 0 0 0 0
14 منچستریونایتد 0 0 0 0 0 0 0 0
15 نیوکاسل 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ناتینگهام 0 0 0 0 0 0 0 0
17 ساوت‌همپتون 0 0 0 0 0 0 0 0
18 تاتنهام 0 0 0 0 0 0 0 0
19 وستهام یونایتد 0 0 0 0 0 0 0 0
20 ولورهمپتون 0 0 0 0 0 0 0 0
Key
Uefa Champions شکستeague: 1st, 2nd, 3rd, 4th
Europa شکستeague: 5th
Relegation: 18th, 19th, 20th
جدول لیگ برتر ۱۳ روز پیش بروز شده است

افتخارات باشگاه آرسنال

لیگ برتر جام طلایی لیگ برتر
لیگ برتر ۱۳ قهرمانی لیگ
جام حذفی ۱۴ جام حذفی
 اینتر-سیتیز فیرز کاپ  اینتر-سیتیز فیرز
جام برندگان جام اروپا  جام برندگان اروپا
ucl نایب قهرمان ۲۰۰۶
uefa نایب قهرمان ۲۰۱۹
لیگ کاپ ۲ لیگ کاپ
  جام خیریه ۱۷ جام خیریه
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
بورنموث
بورنموث
لیگ های دیگر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۵/۴ ۰۶:۰۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
2 - 1
اورتون
اورتون
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۲/۳۰ ۱۸:۳۰

اخبار کوتاه آرسنال

۱۴۰۳/۴/۵ به گزارش TikiTakaConnor : “ارزش گذاری آرسنال برای فروش انکتیا در این تابستان 50 میلیون پوند است.”
۱۴۰۳/۴/۵ 🔻 در مورد نتو، سابقه مصدومیت‌های او نگرانی اصلی به شمار می‌رود. ویلیامز نیز گزینه‌ی گرانی محسوب می‌شود - بند آزادسازی او ۴۹ میلیون پوند است که باید به طور کامل پرداخت شود. اما حقوق درخواستی او ،میتواند یک رکورد جدید بین بازیکنان آرسنال باشد.
۱۴۰۳/۴/۵ 🔻باشگاه #آرسنال به دنبال تقویت خط حمله خود در نقل و انتقالات تابستانی است. نیکو ویلیامز و پدرو نتو از جمله گزینه‌های مدنظر این باشگاه هستند، اما برای هر دو انتقال موانعی وجود دارد.
۱۴۰۳/۴/۵ ⬅️ #آرسنال به دنبال جذب یک مدافع چپ تخصصی است، اما هرگونه معامله‌ای به احتمال زیاد نیازمند خروج یکی از گزینه‌های موجود آن‌ها خواهد بود.
۱۴۰۳/۴/۵ 🔴⚪️ چارچوب توافق برای جذب دائمی داوید رایا از #برنتفورد نهایی شده است، اما هر دو باشگاه بر این عقیده‌اند که بهتر است این انتقال پس از پایان یورو 2024 انجام شود. #آرسنال قبول کرده است که به احتمال زیاد نیاز به جذب حداقل یک دروازه بان دیگر به غیر از رایا دارد.
۱۴۰۳/۴/۵ 🔻 هافبک مرکزی یکی از نقاط کلیدی برای #آرسنال در این پنجره نقل و انتقالات است. نشریه اتلتیک از علاقه به مارتین زوبیمندی و ژائو موتینیو خبر داده است، اما باشگاه در صورت یافتن بازیکن مناسب برای پست شماره ۸ نیز به جذب او تمایل دارد. با این حال، بازار برای این پست بازیکنانی باکیفیت زیادی ندارد.
۱۴۰۳/۳/۱۸ بر اساس گزارش‌های مختلف، آرسنال ( شما بخونید آرتتا) تا حدی مسئول لو رفتن جزئیات پرونده‌ی پیش روی منچستر سیتی علیه لیگ برتر است.
۱۴۰۳/۳/۱۷ به گزارش teamnewsandtix : درمورد انتقال ششکو، حالا توپ در زمین آرسنال است. اگر آرسنال بخواهد این انتقال را کامل کند، به احتمال زیاد معامله انجام خواهد شد.
۱۴۰۳/۳/۱۷ فابریتزیو رومانو : #آرسنال، #منچستریونایتد و #چلسی پروژه های خود را به بنیامین ششکو ارائه کردند. لایپزیگ به او پیشنهاد قرارداد جدید و بهبود یافته را نیز داده است. اکنون همه چیز در دستان #ششکو است. وقت تصمیم گیری است.
۱۴۰۳/۳/۱۷ فریزر فلچر [ TEAMtalk ]: فولام ادی #انکتیا را در صدر فهرست اهداف تابستانی خود قرار داده است. مذاکرات در حال انجام است، یک پیشنهاد رسمی در حال آماده شدن است. انکتیا در بین باشگاه های لیگ برتر از علاقه مندان زیادی برخوردار است و ولورهمپتون و کریستال پالاس در میان علاقه مندان بزرگ او هستند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 📝 مایک کیگان [ دیلی میل ]: بین ۱۰ تا ۱۲ باشگاه حمایت خود را از لیگ برتر در پرونده آنها علیه منچسترسیتی اعلام کرده‌اند. منابع می‌گویند این گروه از تیم‌ها شامل منچستریونایتد، آرسنال، فولام، ولوز، برایتون و تاتنهام می‌شوند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🔴⚪️ #آرسنال ، #منچستریونایتد ، فولام، ولورهمپتون، برایتون و #تاتنهام همگی در پرونده ۱۱۵ اتهام علیه #منچسترسیتی ، مدارکی ارائه کرده‌اند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🗞 اخبار داغ نقل و انتقالات: آرسنال، تیرنی را می‌فروشد! ⚪️🔴 منابع موثق به TEAMtalk تأیید کرده‌اند که #آرسنال تمایل به حفظ کیران تیرنی نداشته و او را در نقل و انتقالات تابستانی خواهد فروخت. با توجه به اینکه میکل آرتتا دیگر به او فرصت بازی در تیم نخواهد داد، باشگاه‌های لیگ برتری وضعیت این مدافع اسکاتلندی را زیر نظر دارند. استون ویلا یکی از باشگاه‌هایی است که به جذب تیرنی علاقه‌مند است.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🚨🦅 موضع بنفیکا در قبال ژوان نِوِس بسیار واضح است: بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی یا هیچ برنامه ای برای مذاکره برای خروج او در تابستان وجود نخواهد داشت. استعدادیاب های منچستریونایتد، آرسنال و من سیتی ماه ها نوس را زیر نظر داشتند، بنفیکا امیدوار است که او را در باشگاه نگه دارد.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🚨 لاپورتا : حضور کیلین امباپه در رئال‌مادرید خبر خوبی برای ما نیست اما من به استراتژی تیم و پروژه جوانان لاماسیا اعتماد دارم . ما به سراغ زوبیمندی یا کیمیش یا دیگر نام‌های بزرگ نمیرویم و البته ستارگان خودمان را نیز نمیفروشیم.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🚨 بنجامین شسکو (یا ششکو) برای تصمیم‌گیری در مورد آینده‌اش به زمان بیشتری نیاز دارد. یک پیشنهاد تمدید قرارداد جدید همچنان از سوی لایپزیش روی میز است. در همین حال، شسکو دستمزد خالص ۳۰ میلیون یورویی از یک تیم سعودی را رد کرده است. رقابت داغ برای جذب شسکو ادامه دارد. بر اساس گزارش‌ها، #منچستریونایتد ، #آرسنال و #چلسی همگی از مارس یا آوریل برای جذب شسکو اقدام کرده‌اند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ سانیا: دوست دارم رشفورد را در آرسنال ببینم! باكاري سانيا، مدافع سابق #آرسنال ، در مصاحبه‌ای با كوين‌پوكر گفت: من دوست دارم ماركوس #رشفورد را در آرسنال ببينم. فكر مي‌كنم اگر رشفورد را با آن سرعت بالايش به خط حمله آرسنال اضافه كنند، می‌توانند حريفان را در هم بشكنند. اضافه شدن رشفورد به اين تيم فوق‌العاده بااستعداد، مي‌تواند براي رقباي آرسنال کابوس باشد.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 💸 سال پر پول ... 💶 فصل ۲۰۲۳-۲۴ یکی دیگر از فصل های پرسود برای #آرسنال بود. آنها تنها از #لیگ_قهرمانان بیش از ۹۰ میلیون یورو درآمد داشتند. انتظار می رود که مالکان در تابستان امسال بودجه قابل توجهی را برای تقویت تیم در دسترس قرار دهند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ اتلتیک: #آرسنال بازار دفاع چپ را زیر نظر دارد. هیچ یک از گزینه های فعلی میکل آرتتا را متقاعد نکرده است. بازگشت یورین تیمبر یک جایگزین اضافه می کند، اما باشگاه گزینه های موجود در بازار نقل و انتقالات را بررسی خواهد کرد.
۱۴۰۳/۳/۱۷ شایعات در مورد زینچنکو و بایرن: در حال حاضر، مدافع چپ آرسنال موضوع داغ مورد علاقه بایرن نیست. منابع نزدیک در اطراف این بازیکن تایید می کنند که انتقال به بایرن بسیار بعید است.
پست‌های بیشتر