loading
در حال بررسی درخواست شما

اخبار کوتاه آرسنال

اخبار کوتاه باشگاه آرسنال را برای شما از سراسر وب جمع آوری میکنیم و در این صفحه قرار میدهیم . تا امروز 2,456 خبر در این بخش منتشر شده است.

۱۴۰۳/۳/۱۸ بر اساس گزارش‌های مختلف، آرسنال ( شما بخونید آرتتا) تا حدی مسئول لو رفتن جزئیات پرونده‌ی پیش روی منچستر سیتی علیه لیگ برتر است.
۱۴۰۳/۳/۱۷ به گزارش teamnewsandtix : درمورد انتقال ششکو، حالا توپ در زمین آرسنال است. اگر آرسنال بخواهد این انتقال را کامل کند، به احتمال زیاد معامله انجام خواهد شد.
۱۴۰۳/۳/۱۷ فابریتزیو رومانو : #آرسنال، #منچستریونایتد و #چلسی پروژه های خود را به بنیامین ششکو ارائه کردند. لایپزیگ به او پیشنهاد قرارداد جدید و بهبود یافته را نیز داده است. اکنون همه چیز در دستان #ششکو است. وقت تصمیم گیری است.
۱۴۰۳/۳/۱۷ فریزر فلچر [ TEAMtalk ]: فولام ادی #انکتیا را در صدر فهرست اهداف تابستانی خود قرار داده است. مذاکرات در حال انجام است، یک پیشنهاد رسمی در حال آماده شدن است. انکتیا در بین باشگاه های لیگ برتر از علاقه مندان زیادی برخوردار است و ولورهمپتون و کریستال پالاس در میان علاقه مندان بزرگ او هستند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 📝 مایک کیگان [ دیلی میل ]: بین ۱۰ تا ۱۲ باشگاه حمایت خود را از لیگ برتر در پرونده آنها علیه منچسترسیتی اعلام کرده‌اند. منابع می‌گویند این گروه از تیم‌ها شامل منچستریونایتد، آرسنال، فولام، ولوز، برایتون و تاتنهام می‌شوند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🔴⚪️ #آرسنال ، #منچستریونایتد ، فولام، ولورهمپتون، برایتون و #تاتنهام همگی در پرونده ۱۱۵ اتهام علیه #منچسترسیتی ، مدارکی ارائه کرده‌اند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🗞 اخبار داغ نقل و انتقالات: آرسنال، تیرنی را می‌فروشد! ⚪️🔴 منابع موثق به TEAMtalk تأیید کرده‌اند که #آرسنال تمایل به حفظ کیران تیرنی نداشته و او را در نقل و انتقالات تابستانی خواهد فروخت. با توجه به اینکه میکل آرتتا دیگر به او فرصت بازی در تیم نخواهد داد، باشگاه‌های لیگ برتری وضعیت این مدافع اسکاتلندی را زیر نظر دارند. استون ویلا یکی از باشگاه‌هایی است که به جذب تیرنی علاقه‌مند است.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🚨🦅 موضع بنفیکا در قبال ژوان نِوِس بسیار واضح است: بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی یا هیچ برنامه ای برای مذاکره برای خروج او در تابستان وجود نخواهد داشت. استعدادیاب های منچستریونایتد، آرسنال و من سیتی ماه ها نوس را زیر نظر داشتند، بنفیکا امیدوار است که او را در باشگاه نگه دارد.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🚨 لاپورتا : حضور کیلین امباپه در رئال‌مادرید خبر خوبی برای ما نیست اما من به استراتژی تیم و پروژه جوانان لاماسیا اعتماد دارم . ما به سراغ زوبیمندی یا کیمیش یا دیگر نام‌های بزرگ نمیرویم و البته ستارگان خودمان را نیز نمیفروشیم.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🚨 بنجامین شسکو (یا ششکو) برای تصمیم‌گیری در مورد آینده‌اش به زمان بیشتری نیاز دارد. یک پیشنهاد تمدید قرارداد جدید همچنان از سوی لایپزیش روی میز است. در همین حال، شسکو دستمزد خالص ۳۰ میلیون یورویی از یک تیم سعودی را رد کرده است. رقابت داغ برای جذب شسکو ادامه دارد. بر اساس گزارش‌ها، #منچستریونایتد ، #آرسنال و #چلسی همگی از مارس یا آوریل برای جذب شسکو اقدام کرده‌اند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ سانیا: دوست دارم رشفورد را در آرسنال ببینم! باكاري سانيا، مدافع سابق #آرسنال ، در مصاحبه‌ای با كوين‌پوكر گفت: من دوست دارم ماركوس #رشفورد را در آرسنال ببينم. فكر مي‌كنم اگر رشفورد را با آن سرعت بالايش به خط حمله آرسنال اضافه كنند، می‌توانند حريفان را در هم بشكنند. اضافه شدن رشفورد به اين تيم فوق‌العاده بااستعداد، مي‌تواند براي رقباي آرسنال کابوس باشد.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 💸 سال پر پول ... 💶 فصل ۲۰۲۳-۲۴ یکی دیگر از فصل های پرسود برای #آرسنال بود. آنها تنها از #لیگ_قهرمانان بیش از ۹۰ میلیون یورو درآمد داشتند. انتظار می رود که مالکان در تابستان امسال بودجه قابل توجهی را برای تقویت تیم در دسترس قرار دهند.
۱۴۰۳/۳/۱۷ اتلتیک: #آرسنال بازار دفاع چپ را زیر نظر دارد. هیچ یک از گزینه های فعلی میکل آرتتا را متقاعد نکرده است. بازگشت یورین تیمبر یک جایگزین اضافه می کند، اما باشگاه گزینه های موجود در بازار نقل و انتقالات را بررسی خواهد کرد.
۱۴۰۳/۳/۱۷ شایعات در مورد زینچنکو و بایرن: در حال حاضر، مدافع چپ آرسنال موضوع داغ مورد علاقه بایرن نیست. منابع نزدیک در اطراف این بازیکن تایید می کنند که انتقال به بایرن بسیار بعید است.
۱۴۰۳/۳/۱۷ 🗞 فابریزیو رومانو در مورد علاقه #آرسنال به اونانا: «در حال حاضر چیز خاصی نیست. بله، آن‌ها تماس‌هایی برای اطلاع از وضعیت بازیکن داشتند، اما اینها هنوز مذاکرات پیشرفته ای با باشگاه نیست. من فکر می کنم آرسنال چند هافبک را در لیست خود دارد. اونانا توسط بسیاری از باشگاه‌ها در انگلیس ارزشمند محسوب می شود.
۱۴۰۳/۲/۲۹ سم دین [ تلگراف ]: نیوکاسل به دروازه‌بان آرسنال آرون رمزدیل علاقه‌مند است و در این تابستان برای جذب او اقدام خواهد کرد. توافق هنوز انجام نشده اما امیدواری وجود دارد.
۱۴۰۳/۲/۲۹ 📸 الننی با سابقه ترین بازیکن باشگاه است که در پایان فصل آرسنال را ترک خواهد کرد. زمانی که الننی در سال ۲۰۱۶ به آرسنال پیوست، میکل آرتتا بازیکن آرسنال بود.
۱۴۰۳/۲/۲۹ سسک فابرگاس: چهار یا پنج فصل است که تیم سخت تلاش می‌کند، با عزم راسخ در حال ساختن چیزی خاص است، فرهنگی را جا می‌اندازد و یک DNA برای خود می‌سازد. ثبات هم کلید اصلی کاری است که آن‌ها انجام می‌دهند. اینکه تا آخرین بازی فصل مقابل تیم قدرتمند منچسترسیتی بجنگند، چیزی بیش از این نمی‌شود طلب کرد. آن‌ها تیمی جوان هستند که به رشد و پیشرفت خود ادامه می‌دهند. آن‌ها همیشه یک یا دو بازیکن اضافه می‌کنند که تأثیر مثبتی می‌گذارند. مطمئناً آن‌ها در حال پیشرفت هستند و به زودی قهرمان خواهند شد، حتی اگر امسال نباشد.
۱۴۰۳/۲/۲۹ 🚨آرسنال درخواست بایرن مونیخ برای مذاکره با میکل آرتتا را رد کرد. آرتتا هیچ قصدی برای ترک باشگاه آرسنال در این تابستان ندارد.
۱۴۰۳/۱/۸ دکلن رایس اولین بازیکن آرسنال بعد از سول کمپبل در سال 2005 است که کاپیتان تیم ملی بزرگسالان انگلستان شده است.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ چارلز واتس: امیل اسمیت-رو در تمرین روز پنجشنبه، هنگام تلاش برای پریدن از روی یک تکل، دچار آسیب دیدگی مچ پا شد. او به طور نامناسبی فرود آمد و دچار کبودی و تورم مچ پا شد. علی‌رغم تمایل این بازیکن برای بازی با وجود درد، آرسنال تصمیم گرفت هیچ ریسکی نکند.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ تیری آنری، اسطوره آرسنال، به بحث‌ های اخیر درباره نیاز این تیم به یک مهاجم شماره ۹ پایان داد: بحث‌های زیادی درباره نیاز آرسنال به یک شماره ۹ وجود داشت، اما واقعیت این است که آن‌ها فقط باید توپ را وارد دروازه کنند. وقتی آرسنال این کار را انجام می‌دهد، نتیجه‌اش ۶-۰ می‌شود. در هر بازی هم همین‌طور است. وقتی گل می‌زنیم، شکست‌مان دادن سخت می‌شود.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ مارتین اودگارد تا اینجای فصل ۵١ موقعیت گل در جریان بازی برای هم‌تیمی‌هایش ایجاد کرده است؛ بیش‌تر از هر بازیکن دیگری در سطح اول فوتبال.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ بوکایو ساکا از تعداد گل‌های آرون رمزی با پیراهن آرسنال در لیگ برتر پیشی گرفت (۴١ درمقابل ۴٠.) ساکا دوازده بازیکن دیگر را در لیست بهترین گلزنان تاریخ آرسنال در لیگ برتر بالای سر خود می‌بیند.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ 📝 سایمون کالینز [ استاندارد ] : فابیو ویرا امیدوار است قبل از بازی رفت مقابل پورتو بازگردد. این بازیکن پس از غیبت طولانی مدت به دلیل مصدومیت و جراحی، به بازگشت در این ماه خوشبین است.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ 📝 کایا کایناک [ فوتبال لندن ] : آرسنال علاقه خود به پدرو نتو را به دلیل مصدومیت های او کاهش داده است.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ 📝 بازی روز چهارشنبه پورتو و آرسنال از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ 📝 بازی روز شنبه برنلی و آرسنال از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ 📊 احتمال اینکه آرسنال برای اولین بار از سال 2010 به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد 69 درصد است. آرسنال 14 سال است که به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا نکرده است.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 اسکای اسپورت: آرسنال برنامه ای برای فروش رمزدیل در این پنجره ندارد. برای خرید رمزدیل از آرسنال یک پیشنهاد نجومی لازم است
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 بن جیکوبز : “کریستال‌پالاس خواهان جذب انکتیا در این ماه است اما آرسنال هیچ پیشنهادی را قبول نمی‌کند مگر این که جایگزینی پیدا کند.”
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 آرسبلاگ: آرسنال قصد دارد تابستان آینده یک بار دیگر به عنوان بخشی از آماده سازی تور پیش فصل خود برای فصل 2024/25 به آمریکا سفر کند. انتظار میرود که این باشگاه یک بازی دیگر را در ورزشگاه SoFi استادیوم متعلق به KSE [گروه سرگرمی ورزشی کرونکی] در لس‌آنجلس برگزار کند.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 تکمیلی از ایسان خان [ دیلی میل ] : “به نظر می‌رسد این (شکایت) به خاطر انباشته شدن این حوادث (برای ساکا) بوده است که آرسنال را وا داشته وارد عمل شود، از نظر آن ها حریفان آزاد هستند که بدون هیچ جریمه ای بر روی ساکا خطا کنند. اعتقاد بر این است که آرسنال درخواست کرده است داور باید پس از اولین خطای سفت و سخت بر روی ساکا، به مدافع کارت زرد نشان بدهد و منتظر خطای بعدی نباشد.”
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 فابریتزیو رومانو : آرسنال در بازار نقل و انتقالات به دنبال یک دفاع کناری است.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 فابریتزیو رومانو : استون ویلا قصد مذاکره برای فروش داگلاس لوئیز را ندارد. آرسنال داوید رایا را با قرارداد دائمی به خدمت خواهد گرفت، این از قبل تضمین شده است.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 فابریتزیو رومانو : انتقال تونی به آرسنال؟ در ژانویه سخت است.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 فابریتزیو رومانو : هیچ چیزی بین کورتیس جونز و آرسنال وجود ندارد. این بازیکن روی لیورپول تمرکز کرده است.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ 📝 فابریتزیو رومانو : احتمال جدایی الننی در ژانویه وجود دارد. ترابزون، گالاتاسرای، بشیکتاش و باشگاه های عربستانی به او علاقه مند هستند.
۱۴۰۲/۹/۱۹ با توجه به گذشته خود با آرسنال، آیا اکنون پس از شکست آنها احساس راحتی می کنید؟ 💬 امری : نه
۱۴۰۲/۹/۱۹ 📝 چارلز واتس : نمیدونم چطور کارلوس کارت قرمز دریافت نکرد. داور چگونه چگونه کارت زرد داد، در حالی که او به وضوح به این خطا اصلا نگاه نمی کند. فکر نمی‌کردم که VAR بتواند کارت زرد هم توصیه کند. (اگرچه احتمالاً اشتباه می‌کنم)
۱۴۰۲/۹/۱۹ 💬 جیمی ردنپ از تصمیم داور برای لغو گل کای هاورتز انتقاد کرد و این تصمیم را مضحک توصیف کرد.
۱۴۰۲/۹/۱۹ ‌ گری لینکر درباره گل مردود آرسنال : باید بگویم که دیگر خیلی از VAR خوشم نمی‌آید. من یکی از کسانی بودم که از آن دفاع می‌کردم و کاملاً احساس گناه می‌کنم، قطعاً اشتباه می‌کردم و این بازی را خراب می‌کند.
۱۴۰۲/۹/۱۹ 📝 محرومیت آرتتا به زودی برای بازی لیورپول در راه است که کاملا واضح است. 5 هفته از عدم صدور رای می گذرد، اما آنها (اتحادیه داوران) فقط منتظر لحظه مناسب هستند!
۱۴۰۲/۹/۱۲ در سومین دور رقابت های جام حذفی آرسنال مقابل لیورپول قرار خواهد گرفت. این بازی در ورزشگاه امارات انجام خواهد شد.
۱۴۰۲/۹/۱۲ آخرین باری که آرسنال و لیورپول در جام حذفی به مصاف هم رفتند، میکل آرتتا به عنوان کاپیتان توپچی ها، با نتیجه 2-1 در امارات پیروز شد. 🏆
۱۴۰۲/۹/۷ 🚨 میکل آرتتا تایید کرد توماس پارتی پیشرفت خوبی داشته است و تا قبل از ژانویه می تواند به تیم اضافه شود.
۱۴۰۲/۹/۷ 🗣️ آرتتا در مورد فابیو ویرا: ما با او مشکل داریم. مدتی احساس ناراحتی میکرد و بهتر هم نمی شد. ما او را پیش یک متخصص فرستادیم، توصیه این بود که او عمل کند که ما دیروز انجام دادیم. انتظار داریم که چند هفته بیرون باشد.
۱۴۰۲/۹/۷ 🤕 از میکل در مورد بازگشت امیل اسمیت رو و توماس پارتی به تیم قبل از تعطیلات ژانویه هم پرسیده شد. او گفت: «این امکان وجود دارد اما بستگی به چگونگی بهبودی آنها دارد.» «امیل الان در زمین دویدن های آرامی داشته است، پس نمی دانم چقدر طول می کشد. معمولا سریع خوب میشه، توماس هم همینطور!!!. باید مطمئن شویم که وقتی برمی گردند، در بهترین وضعیت هستند. نمی خواهیم عجله کنیم، اما در عین حال تیم به آنها نیاز دارد چون در حال حاضر برخی بازیکنان کلیدی آسیب دیده اند.»
۱۴۰۲/۹/۷ در ۳۶ عکسی که باشگاه از تمرینات امروز برای بازی با لنس منتشر کرده هیچ خبری از آرون رمزدیل نیست.
۱۴۰۲/۹/۷ 🚨 یورین تیمبر همچنان در فرآیند بازگشت از مصدومیت ACL که در اولین بازی خود در لیگ برتر متحمل شد، پیشرفت چشم گیری دارد. او در حال حاضر در لندن کلونی در حال انجام تمرینات بدنسازی است، همانطور که در آخرین پست اینستاگرامش نشون داده، انتظار می رود در ژانویه به زمین تمرین بازگردد.

منابع خبری این صفحه :