loading
در حال بررسی درخواست شما

اخبار کوتاه آرسنال

اخبار کوتاه باشگاه آرسنال را برای شما از سراسر وب جمع آوری میکنیم و در این صفحه قرار میدهیم . تا امروز 2,396 خبر در این بخش منتشر شده است.

۱۴۰۲/۶/۲۳ دکلان رایس در لیست نهایی بهترین بازیکن مرد فیفا قرار گرفت.
۱۴۰۲/۶/۳ 🚨آرسنال و موناكو برای انتقال فولارین بالوگان با مبلغی حدود ۴۰ میلیون پوند به توافق رسیدند.
۱۴۰۲/۶/۳ ✅️ رکورد فروش در نقل و انتقالات ارسنال با رقم ۴۵ میلیون یورو ، توسط بالوگان شکست خواهد شد.
۱۴۰۲/۵/۲۶ ✅ تایید شد باشگاه آرسنال : میتونیم تایید کنیم رباط صلیبی قدامی یورین تیمبر پاره شده است.
۱۴۰۲/۵/۲۶ 🎙 سیمون جونز، میل: فولام به دنبال خرید فلورین بالوگان، است که تگ 50 میلیون پوندی دارد. آنها میتروویچ را به الهلال می‌فروشند و به دنبال یک مهاجم جدید هستند.
۱۴۰۲/۵/۲۱ 🚨برخلاف صحبت های میکل آرتتا که اعلام کرد فقط ژسوس و الننی غایب هستند رسانه ها می گویند اولکساندر زینچنکو هم برای رویارویی با ناتینگهام فارست در دسترس نیست.
۱۴۰۲/۵/۱۹ 🚨 اورنشتین: رایا قبل از تکمیل انتقال قرضی خود به آرسنال، قرارداد خود را با برنتفورد تمدید خواهد کرد. [ چون سال آخرشه باید تمدید کنه تا قرارداد قرضی معنا پیدا کنه] برنتفورد برای کمک به شرایط فیرپلی مالی آرسنال این ساختار رو قبول کرد.
۱۴۰۲/۵/۱۹ 🚨 تکمیلی از اورنشتین: - رایا روز چهارشنبه با کارکنان اماکن تمرینی برنتفورد خداحافظی کرد. - انتظار می‌رود او روز پنجشنبه معاینات پزشکی با آرسنال را انجام دهد. - آرسنال مشتاق است این انتقال را قبل از اولین بازی لیگ برتر مقابل ناتینگهام فارست در شنبه نهایی کند.
۱۴۰۲/۵/۱۹ 🚨 اختصاصی از اورنشتین: داوید رایا قرار است به صورت قرضی با بند خرید از برنتفورد به آرسنال بپیوندد. هزینه اولیه قرارداد قرضی 3 میلیون پوند با گزینه دائمی شدن است. هزینه بند خرید ۲۷ میلیون پوند است که تابستان آینده پرداخت می شود.
۱۴۰۲/۵/۱۹ اسکای اسپورت : آرتتا به بازیکنان تیمش گفته که اگر می‌خواهند مدام قهرمانی‌ها و عناوین مهم را ببرند، باید برای جایگاهشون با بقیه بازیکنان رقابت کنند.
۱۴۰۲/۵/۱۹ اختصاصی از رومانو: چارلی پاتینو، در آستانه پیوستن به سوانزی با یک قرارداد قرضی است. 🦢 یک منبع درون باشگاه تأیید کرد که توافق شفاهی در مراحل پایانی قرار دارد و جزئیات در حال رسیدگی است. قرارداد تا ژوئن به صورت قرضیه و بعد به آرسنال برمی‌گردد. این قرارداد تا 2025 اعتبار دارد.
۱۴۰۲/۵/۱۳ سانتی آئونا [ فوت مرکاتو ] : نانت در تلاش است تا مارکینیوس را به صورت قرضی به خدمت بگیرد.
۱۴۰۲/۵/۱۳ رسمی ؛ آستون تراستی از آرسنال به شفیلد یونایتد پیوست.
۱۴۰۲/۵/۱۳ ✅ وضعیت ژسوس خبر خوبی برای آرسنال نیست. با شرایط پیش آمده برای گابریل ژسوس بنظر میرسد آرسنال باید در مورد بالوگان جد‌ی‌تر فکر کند. یا بالوگان با رقم مد نظر جدا میشود و جایگزینی (مهاجم) برای او در نظر گرفته میشود یا در آرسنال میماند و به عنوان پوششی برای ژسوس به بازی گرفته خواهد شد. باید دید تصمیم باشگاه آرسنال در این مورد به چه شکلی خواهد بود! اینتر با رقمی حدود 35 میلیون قصد خرید بالوگان را داشت که آرسنال پیشنهاد را دور از واقعیت دانست و آن را رد کرد.
۱۴۰۲/۵/۱۳ 🎙 سانتی آئونا: آرسنال با وکلای په‌په دیدار خواهد کرد تا در مورد فسخ قرارداد صحبت کنند. نیکولاس پپه اولویت بشیکتاش است
۱۴۰۲/۵/۱۳ ✅ پیشنهادی برای دیوید رایا به ثبت رسیده است. این پیشنهاد از سمت باشگاه آرسنال به ارزش 20 میلیون پوند (+3 میلیون پاداش) است.
۱۴۰۲/۵/۱۱ بن کاترل در انتقالی دائمی به تیم اسلوونیایی NS Mura پیوست. این جوان 21 ساله در سال 2010 در سن هشت سالگی با آکادمی ما شروع کرد و از آن زمان تاکنون عضوی ارزشمند در سطح جوانان بوده است. بن اولین قرارداد حرفه‌ای خود را با آرسنال در جولای 2019 امضا کرد و این هافبک اولین بازی خود را برای تیم اصلی در دسامبر 2020 انجام داد و در برد 4-2 ما در خارج از خانه مقابل دندالک در مرحله گروهی لیگ اروپا از روی نیمکت به زمین آمد. بن فصل گذشته 13 بازی برای زیر 21 سال ما انجام داد و سه گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد.
۱۴۰۲/۵/۱۱ 🎙بنابر اظهارات بن جیکوبز، فولارین بالوگان، مهاجم جوان آرسنال، از این باشگاه خواسته تا قیمت درخواستی برای فروش او را کاهش دهد. گفته می‌شود بالوگان که پیش‌تر اعلام کرده بود حاضر به انتقال قرضی نیست، اینترمیلان نیز قیمت 45 میلیون پوندی آرسنال را زیاد دانسته و به جای آن، پیشنهادی برای جذب جانلوکا اسکاماکا از وستهام ارائه کرده است. اما همچنان احتمال جذب بالوگان را رد نکرده است.
۱۴۰۲/۵/۱۱ ✅️ اینتر درباره بالوگان فعلا بی‌خیال شده و به سراغ مهاجم وستهم رفته است. افعی ایتالیایی معتقد است رقم مد نظر آرسنال برای مهاجمش بالاست.
۱۴۰۲/۵/۱۱ 🚨 فوری 📝 فابریتزیو رومانو : آرسنال و داوید رایا بر سر شرایط شخصی به توافق رسیده اند. اکنون انتظار می رود مذاکرات بین باشگاه ها تسریع شود.
۱۴۰۲/۵/۱۱ 📝 به گزارش ExWHUEmployee : وستهام برای جانشینی اسکاماکا، بالوگان و انکتیا را زیر نظر دارد.
۱۴۰۲/۵/۱۱ 📊 آرسنال بعد از منچستریونایتد ( 21 ) پرافتخارترین تیم سوپرکاپ انگلیس است ( 16 قهرمانی ) آرسنال چهار بار در ومبلی به مصاف منچسترسیتی رفته است که سه بار پیروز و یک بار شکست خورده است.
۱۴۰۲/۵/۱۱ اتلتیک : آستون تراستی مدافع آرسنال قرار است با قراردادی دائمی با مبلغ 5 میلیون پوند (6.4 میلیون دلار) به شفیلد یونایتد بپیوندد.
۱۴۰۲/۵/۱۱ فابریتزیو رومانو : آستون تراستی آرسنال را ترک می کند و او برای انتقال دائمی به شفیلد یونایتد می پیوندد.
۱۴۰۲/۵/۵ 💬 ژاوی درباره بازی با آرسنال : “بازی خوبی برای هواداران بود اما برای مربیان خیر. من در پایان بازی به میکل گفتم، این بازی مثل یک بازی در لیگ قهرمانان بود با جدیتی که آن ها به خرج دادند. این یک بازی دوستانه عادی نبود. اما می‌دانم که همه می‌خواهند برنده باشند.”
۱۴۰۲/۵/۲ به گزارش AFCDieHard : آرسنال برای جذب یک وینگر راست همه کاره تلاش خواهد کرد. مذاکرات با محمد کودوس از قبل آغاز شده است.
۱۴۰۲/۵/۲ کایا کایناک [ فوتبال لندن ] : سدریک با نزدیک شدن به ترک آرسنال توجه باشگاه های ویارئال، بنفیکا، پورتو، اسپورتینگ و تیم های لیگ برتر را به خود جلب می کند.
۱۴۰۲/۵/۲ سم لی [ اتلتیک ] : کوین دی بروین در حال حاضر دوران نقاهت خود را می گذراند و به دو تا سه هفته زمان نیاز دارد تا آماده شود. او ممکن است به دلیل عدم آمادگی کامل، بازی آرسنال را در سوپر کاپ انگلیس از دست بدهد.
۱۴۰۲/۵/۲ فوتبال 24 اوکراین : آرسنال به الکساندر زینچنکو حداکثر 5 دقیقه اجازه می دهد تا در یک مسابقه خیریه در لندن بازی کند.
۱۴۰۲/۵/۲ 📝 به گزارش Teamnewsandtix : آرسنال ماه ها با محمد کودوس هافبک آژاکس در گفتگوی مداوم بوده است.
۱۴۰۲/۵/۲ کیرن تیرنی در مورد آینده‌اش: آینده‌ام به من بستگی ندارد. من خوشحالم، هر روز به سختی تلاش می‌کنم تا دقایقی بتوانم بازی بکنم. من فقط تلاش می‌کنم تا حد امکان بهترین خودم باشم.
۱۴۰۲/۵/۲ کیرن تیرنی در مورد دکلان رایس: دکلان آن‌روز می‌گفت که احساس می‌کند مدت زیادی هست که اینجاست. ما یک گروه صمیمی، هم‌تیمی‌های عالی و کارکنان خوبی در باشگاه داریم. پس فکر می‌کنم تمام بازیکنان جدید اینجا رو دوست خواهند داشت.
۱۴۰۲/۴/۱۵ فابریتزیو رومانو : ریس نلسون اکنون قراردادی 4+1 ساله با آرسنال امضا کرده است.
۱۴۰۲/۴/۱۵ دین جونز [ یورو اسپورت ] : “انتظار می‌رود آرسنال بعد از قطعی کردن سه خرید (هاورتز، تیمبر، رایس) کمی از بازار فاصله بگیرد و روی خروجی ها تمرکز کند. با توجه به صدا هایی که از باشگاه به گوش ‌می‌رسد، آن ها برای انجام دو خرید دیگر دوباره به بازار باز خواهند گشت.”
۱۴۰۲/۴/۱۵ جان کراس [ میرور ] : پنجره نقل و انتقالات آرسنال پس از صرف 210 میلیون پوند برای رایس، هاورتز و تیمبر هنوز به پایان نرسیده است. رومئو لاویا هنوز در خط دید آنهاست.
۱۴۰۲/۴/۱۵ فابریتزیو رومانو : آرسنال همچنان علاقه مند به جذب رومئو لاویا، هافبک ساوتهمپتون است، اما معامله به آینده توماس پارتی بستگی دارد. ساوتهمپتون هافبک جوان خود را 45 تا 50 میلیون پوند ارزیابی کرده است. لیورپول علاقه خاصی داشت اما از آن زمان به بعد سرد شده است.
۱۴۰۲/۴/۱۵ فابریتزیو رومانو : ویلیام سالیبا قرارداد جدید 4+1 ساله با آرسنال امضا کرد.
۱۴۰۲/۴/۱۵ مایک مک گریث [ تلگراف ] : برایتون آماده است تا بیش از 100 میلیون پوند برای مویزس کایسیدو درخواست کند، پس از اینکه در تابستان امسال با انتقال قریب الوقوع دکلان رایس به آرسنال، معیار تعیین شد.
۱۴۰۲/۴/۱۵ 🎙| اد آرونز: متوجه شدم که انتظار می رود راب هولدینگ در تابستان امسال آرسنال را به صورت دائم یا قرضی ترک کند.
۱۴۰۲/۴/۱۵ 🚨 آرسنال می‌خواهد یک مدافع راست با قابلیت هجومی به خدمت بگیرد و حاضر است تا 40 میلیون یورو برای یک بازیکنی با قابلیت پیشرفت بپردازد.  یرمی فریمپونگ هدفی است که دقیقاً با مشخصات آرسنال مطابقت دارد، در حالی که ژائو کانسلو و بنجامین هنریکس نیز زیر نظر دارند.
۱۴۰۲/۴/۱۵ مت ترنر سریع ترین گلر تاریخ آمریکا شد که به رکورد 20 کلین شیت دست پیدا می‌کند (30 بازی).
۱۴۰۲/۴/۱۵ 🚨چند باشگاه لیگ برتری از جمله برایتون و پالاس علاقه مند به جذب فولارین بالوگون از آرسنال هستند. آرسنال این بازیکن را حدود 40 تا 50 میلیون پوند ارزش گذاری می کند. همچنین علاقه شدید آلمان، ایتالیا و فرانسه نیز وجود دارد.
۱۴۰۲/۴/۱۵ ✅️ حقوق پایه دکلن‌رایس ۲۵۰ هزارپوند در هفته خواهد بود.
۱۴۰۲/۴/۱۵ ✅ ساکا و مارتینلی در لیست 10 وینگر برتر جهان (ESPN وینیسیوس جونیور و رافائل لئائو را بین مهاجمین دسته‌بندی کرده است)
۱۴۰۲/۴/۱۵ ⚪️🔴 بزودی مجسمه آرسن ونگر بیرون از استادیوم آرسنال قرار خواهد گرفت.
۱۴۰۲/۴/۱۵ ✅ انتقال تیمبر هم تمام شده و فقط تست پزشکی و معارفه مانده است ...
۱۴۰۲/۴/۱۵ ✅ نونو تاوارس یک پیشنهاد رسمی قرضی به شرط خرید از گالاتاسرای دریافت کرده است. از سویی وستهم هم خواهان بخدمت گیری اوست. تاوارس ترجیح میدهد برای باشگاه بزرگ تری، بیشتر صبر کند ... 💰 آرسنال برای انتقال تاوارس 25 میلیون میخواهد
۱۴۰۲/۴/۱۵ 🎙 آلسیو روسو : من قبلاً تمام کلیپ‌های قدیمی آنری را در یوتیوب تماشا می‌کردم، یک گلزن تمام عیار است. در موقعیت های مناسب قرار می گیرد، یک مهاجم کلینیکال. 📝 مهاجم کلینیکال : به مهاجم هایی میگن که توانایی بالایی در تمام کردن توپ هایی دارن که شانس کمی برای گل شدن متصور هستند. ضربه هاشون با نسبت بالایی گل میشه، و دقیقا توپ را جایی میفرستن که فقط اونجا دروازه بان میتونه مغلوب شه. تو فوتبال الان مثلا هری کین یا بنزما یه مهاجم کلینیکاله
۱۴۰۲/۳/۲۵ ‌الکس گلدبرگ: آرسنال به احتمال زیاد بودجه کافی را برای رایس + کایسدو اختصاص خواهد داد. بعید است که چلسی به راحتی کنار بکشد.
۱۴۰۲/۳/۲۵ سامی مکبل [ دیلی میل ] :آرسنال در حال مذاکره برای جذب کای هاورتز مهاجم چلسی با 60 میلیون پوند است.گفته می شود آرسنال حاضر است هفته ای بیش از 200 هزار پوند به این بازیکن آلمانی بپردازد. هاورتز از علاقه آرسنال آگاه است و مخالف انتقال نیست.آرسنال امیدوار است بتواند به معامله ای نزدیک به 60 میلیون پوند از جمله پاداش دست یابد. آرسنال اکنون بر روی تکمیل معامله رایس تمرکز کرده است که میتواند تا بیش از 100 میلیون پوند ارزش داشته باشد. قبل از هر گونه تلاش برای جذب هاورتز آنها میخواهند بدانند که حداکثر چه مقدار هزینه صرف خرید رایس خواهد شد.

منابع خبری این صفحه :