loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

رقابت آرسنال و منچستر یونایتد برای جذب ژاوی گارسیا

منچستر یونایتد و آرسنال ، به همراه بارسلونا رقابت خود را برای جذب ژاوی گارسیا ( Javi Garcia ) ، هافبک دفاعی اسپانیایی تیم بنفیکای پرتغال آغاز کرده اند .

گارسیا ( Garcia ) قابلیت بازی هم در خط هافبک و هم در دفاع مرکزی را داراست و به همین دلیل باشگاه های بزرگی خواهان به خدمت گرفتن او هستند . این بازیکن 25 ساله تا به حال شانس حضور در تیم ملی اسپانیا را نداشته است اما کیفیت خود را در سطوح مختلف به خوبی نشان داده است ولی متاسفانه به علت تعدد زیاد هافبک های با کیفیت در تیم ملی اسپانیا ، او تا به حال مورد استفاده فرار نگرفته است .

بارسلونا یکی از طرفدار های اوست اما با توجه به رقابتی که در میانه زمین در نیوکمپ وجود دارد ،ممکن است گارسیا ( Garcia ) ، هر یک از تیم های بزرگ انگلیسی را انتخاب کند .

گارسیا ( Garcia ) ، ارزشی حدود 15 میلیون پوند خواهد داشت که برای هر دو تیم آرسنال و منچستر یونایتد مناسب به نظر می رسد .

Source : http://www.footylatest.com/man-utd-and-arsenal-in-the-hunt-for-15-million-rated-benfica-midfielder/27418

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

مانژان :" ام ویلا به رئال یا آرسنال می رود "

احتمال دارد که یان ام ویلا در رئال مادرید یا آرسنال بازی کند . این چیزی است که هم تیمی ها در رن یعنی کاندر مانژان می گوید . مانژان گفت :" هر چند که ممکن است است به انگلیس برود اما لیگ اسپانیا را هم دوست دارد . هنوز تصمیمی نگرفته ، فکر نکنم در ژانویه برود اما در تابستان به رئال با آرسنال می رود . " وی افزود :" باشگاه های بزرگ او را می خواهند و آینده درخشانی دارد ، می تواند یکی از بهترین بازیکنان جهان شود ." در ادامه گفت :" بازیکن فوق العاده ایست ، درون تمرینات کارهای فوق العاده ای انجام می دهد ، شایستگی حضور در هر تیمی در جهان را دارد . یک بازیکن کامل که دید و تکنیک بالایی دارد ."

تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۱۲/۲۴
بازدید پست : ۱,۱۳۶ بار
کل بازدید: ۳۸,۲۰۰ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
لیدزیونایتد
لیدزیونایتد
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۱/۱۲ ۱۷:۳۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰